Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Історія і досягнення
2019
Банк Восток названий одним з найнадійніших банків.
Банк Восток зайняв 3 місце серед банків України в рейтингу фінансової надійності банків від «Українського проекту реформ», завдяки якому, клієнти можуть дізнатись про виникнення фінансових проблем у банків приблизно за 3-6 місяців до можливого банкрутства. Як визначають найменш ризикований банк? В такому банку немає проблем з ресурсною базою, тобто з власним капіталом і залученими грошима. Банк може залучати більші ресурси, що говорить про його надійність и безризиковість. Банк Восток не вперше визнають одним з надійніших банків України. Нещодавно він вдруге отримав міжнародний довгостроковий кредит при підтримці OPIC, що вкотре підтверджує, що Банку Восток довіряють.
2018
Ми отримали міжнародний кредит за підтримки американської урядової організації
Банк отримав 8 мільйонів доларів терміном на 10 років від фінансової компанії World Business Capital. Кредит забезпечений гарантією американської урядової організації OPIC. Overseas Private Investments Corporation підтримує інвестиції приватного бізнесу США за кордоном.
Нас вибрало Держказначейство для касового обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів.
Держказначейство в ході конкурсного відбору вибрало наш Банк. Тепер нас буде залучено до касового обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів з видачі готівки за чеками Держказначейства в 2018-2020 роках.
Банк Восток збільшив статутний капітал.
Рішенням зборів акціонерів Банк Восток збільшив свій капітал на 78,067 млн гривень.
Банк Восток увійшов в ТОП-5 кращих банків для фізичних осіб.
Проект Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем (ЕМА) «# Явний_покупець» визначив лідерів ринку банківських послуг. За підсумками дослідження Банк Восток виявився в ТОП-5 банків, зайнявши 4 місце.
Банк Восток підвищив рівень кредитного рейтингу до uaAА.
Рейтингове агентство «Кредит Рейтинг» оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу Банку Восток до рівня uaАА. Прогноз рейтингу - стабільний.
Рейтинг uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
Стабільний прогноз вказує на те, що в найближчий рік рейтинг мінятися не буде.
Збільшення рейтингу базується на багатьох факторах, серед яких: збільшення обсягу статутного капіталу; прийнятна структура забезпечення клієнтського кредитного портфеля; високі показники ефективності основної діяльності.
Банк Восток підключився до системи BankID НБУ.
Клієнти Банку Восток можуть замовляти електроні адміністративні послуги використовуючи сервіс BankID.
Дізнайтесь більше
Посіли перше місце серед банків з українським капіталом в рейтингу життєздатності
У рейтингу Mind.ua Банк Восток стоїть вище інших банків з українським капіталом. А по миттєвій ліквідності знаходиться на другому місці після Райффайзен Банк Аваль.
Ми першими реалізували функцію додавання карт в гаманець Masterpass з Інтернет-Банку.
Завдяки співпраці Банку Восток і Masterсard, клієнти можуть додати карту в Masterpass, не покидаючи звичного для них онлайн-банку.
Банк Восток уповноважили виплачувати пенсії та зарплати бюджетникам.
Банки відбирали за такими критеріями, як виконання нормативів НБУ, відсутність санкцій і заборгованостей перед Фондом гарантування і перед бюджетом. Ми отримали право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.
Банк Восток названо найбільш надійним банком для ведення бізнесу.
Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ» та Університет банківської справи визначив переможців X Всеукраїнського конкурсу «Банк Року – 2018»
Визначення кращих банківських установ України проходило на основі опитувань українських банків, їх клієнтів, думок авторитетних експертів Національного Банку України, Університету банківської справи, Ліги Страхових Організацій України, Нацкомфінпослуг, рейтингових агенцій, ділових медіа партнерів.
Банк Восток визнаний одним з кращих в наданні сервісу мобільних платежів
11 грудня в Grand Hall Khreschatyk пройшла урочиста церемонія нагородження кращих учасників українського ринку FinTech і e-commerce. Премію вже третій рік поспіль проводить експертне видання про фінанси та технології — PaySpace Magazine.
В цьому році в голосуванні взяло участь 189 компаній і експертів. Переможців обирали читачі, експертне журі та редакція журналу. Всього за компанії та експертів було віддано 68 тис голосів. За результатами голосування Банк Восток посів третє місце в категорії «Кращий сервіс мобільних платежів», поступившись лише Google Pay і Private 24.

Довідка: Організатор премії PSM Awards - експертне видання про платежі PaySpace Magazine. Журнал висвітлює тенденції та найцікавіші події на ринку електронної комерції, мобільних і електронних платежів, фінансових технологій, інновацій і банків.
Банк Восток підтвердив запас міцності
Національний банк України опублікував результати оцінки стійкості банків в розрізі банківських установ. Оцінка стійкості передбачає оцінку якості активів (asset quality review - AQR), а для найбільших банків ще і стрес-тестування.

З 24 банків, що пройшли стрес-тестування, потребу в капіталі мали тринадцять, на загальну суму 42,1 млрд грн. З них закрили потребу в капіталі за несприятливим сценарієм чотири банки, в числі яких Банк Восток.

2017
Ми зайняли 6-е місце серед усіх 63 приватних банків України за класифікацією НБУ.
Наш онлайн-банк і мобільний додаток визнані одними з кращих в Україні.
Ми були представлені в номінаціях «Кращий мобільний додаток банку— і «Кращий інтернет-банкінг в Україні— і отримали друге місце за результатами голосування експертного видання PaySpace Magazine.
Голова Правління Вадим Мороховський став лауреатом 21-ї загальнонаціональної програми «Людина року — 2016» в номінації «Фінансист року».
Увійшли до десятки найнадійніших банків.
«Український проект реформ— оприлюднив рейтинг фінансової стійкості банків України. Згідно з висновками експертів, Банк Восток входить в ТОП-10 найнадійніших банків в рейтингу фінансової стійкості банків України.
2016
Ми підвищили свій довгостроковий кредитний рейтинг до рівня uaАА-, а це означає високу кредитоспроможність і стабільний прогноз.
Випустили карти «Власний Рахунок» з платіжною функцією, і MasterCard вручили нам диплом на MasterCard day 2016 за інноваційні рішення в сфері впровадження передплачених платіжних карт.
НБУ розділив банки за новими критеріями на 4 групи. Ми увійшли до Групи 1 — банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи.
Долучилися до Незалежної асоціації банків України. Це дає нам оперативну інформацію про зміни в законодавстві та ефективний захист своїх прав та інтересів.
Вадим Мороховський посів третє місце в номінації «Фінансист року» в загальнонаціональній програмі «Людина року — 2015».
2015
Ми стали золотим спонсором IT-конференції BlackSeaSummIT, яка зібрала 600 учасників з України, Польщі, Прибалтики, Швеції, Німеччини, Великобританії і США.
Банк Восток був головним партнером 3-го Міжнародного форуму з освіти, підготовки та працевлаштування моряків.
Вадим Мороховський став почесним громадянином Одеської області за внесок в громадську діяльність регіону. Так, він підтримує благодійні фонди, опікується дитячою шаховою школою, допомагає дитячим медичним установам, відкрив «Музей сучасного мистецтва Одеси», ініціював відновлення залів Музею Західного та Східного мистецтва.
Ми перемістилися з четвертої до третьої групи банків за класифікацією НБУ — це група середніх банків з активами понад 3 млрд гривень.
2014
Банк Восток тричі ставав агентом з виплат сум Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Виплачували гроші вкладникам банків «Порто Франко», «Міського комерційного банку» і «Надра». Це означає, що нашому Банку довіряють і високо оцінюють наш професіоналізм.
2013
Банк Восток переміг у конкурсному відборі Пенсійного фонду і Міністерства соціальної політики України. Відбирали банки, які виплачуватимуть пенсії і соціальну допомогу за згодою одержувачів.
Вадим Мороховський отримав диплом в номінації «Кращі Топ-менеджери регіональних Банків» в рейтингу «Кращі банки і банкіри України» за версією видання «Галицькі Контракти».
The Bank of New York Mellon на семінарі в Нью-Йорку вручив нам сертифікат про стовідсоткову якість платіжних інструкцій. Це дозволило нам обробляти платежі в доларах в автоматичному режимі.
Ми отримали диплом у всеукраїнському конкурсі «Банк —2013» в номінації «Кращий регіональний банк» за версією журналу «Банкір».
На першому Міжнародному турнірі з «Що? Де? Коли?» серед непрофесіоналів наша команда стала чемпіоном в корпоративному заліку і зайняла друге місце в абсолютному заліку серед 16 команд.