Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Голова Правління ПАТ «Банк Восток» Вадим Мороховський став «Людиною року 2016» в номінації «Фінансист року»
27.03.2017

25 березня відбулася 21-а урочиста церемонія вшанування лауреатів та переможців загальнонаціональної програми «Людина року 2016». Мороховський Вадим Вікторович, Голова Правління ПАТ «Банк Восток», став переможцем у номінації «Фінансист року 2016». Варто відзначити, що вперше за 5 років таку престижну нагороду отримує одесит.

На звання «Фінансист року» щорічно номінуються керівники банківських установ, а також фінансово-промислових та інвестиційних структур. Цього року експерти вибирали з 40 претендентів, основним критерієм відбору є професійна діяльність, яка в 2016 році істотно вплинула на становлення і стабілізацію кредитно-фінансового ринку в Україні.

Пан Мороховський неодноразово був номінований на Премію «Людина року» і, завдяки своїм досягненням, входив до трійки кращих українських представників своєї професії. Вадим Вікторович вже більше 25-ти років займається банківською діяльністю, є Заслуженим економістом України, багато уваги приділяє благодійності та меценатству. Це досвідчений професіонал, який має величезний досвід і може поділитися реальною історією успіху як еталоном для наслідування.

Довідка: Загальнонаціональна програма «Людина року» існує на протязі 21 року і передбачає присудження титулу найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності і внесли значний вклад у розвиток галузі.