Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Банк Восток нагадує: якщо збираєтесь влітку у відпустку - не забудьте налаштувати картку для оплат за кордоном
29.05.2019

Тепер для цього не обов'язково телефонувати в Контакт-центр Банку Восток чи своєму менеджеру. Ви можете налаштувати картку для оплат за кордоном самостійно в онлайн-банку.

«Ми раді повідомити, що тепер клієнтам Банку Восток набагато простіше самостійно налаштовувати картку для оплат за кордоном. Для цього не обов'язково зв'язуватися з банком на пряму, достатньо під'єднатися до інтернету в будь-якій точці світу і в онлайн-банку попередити про зміну регіону розташування. Це убезпечить Вас від незапланованого блокування картки Банком з метою Вашої ж безпеки. Банк Восток прагне створити найкомфортніші умови користування картками для наших клієнтів і, сподіваємось, дуже скоро надасть дану послугу не тільки в онлайн-банку, але і в мобільному додатку» - повідомила начальник департаменту операцій з платіжними картками Банку Восток Тангаева Ольга Ігорівна.

Як самостійно налаштувати картку для оплат за кордоном?

- Увійти в онлайн-банк Банку Восток та відкрити розділ «Безпека картки».

- Додати свою поїздку, вказавши дати подорожі та країни свого перебування.

Чому це зручно?

Коли Ви вже знаходитесь в поїздці та не можете зв'язатися з Контакт-центром Банку Восток, просто повідомте про поїздку через онлайн-банк, під'єднавшись  до інтернету.

Банк Восток старанно працює на тим, щоб у найшвидший час ця послуга з'явилася і в мобільному додатку.

Зареєструватися в онлайн-банку можна тут