Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Банк Восток названо найнадійнішим банком для ведення бізнесу
09.12.2019

Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкір» і Університет банківської справи оголосили переможців XI Всеукраїнського конкурсу «Банк Року-2019». Визначення кращих банківських установ України проходило на основі опитувань українських банків, їх клієнтів, думок авторитетних експертів Національного Банку України та інших банківських структур.

Для того, щоб отримати перемогу в цій номінації, Банк Восток надав багато якісних показників, серед яких: відкритість і доступність інформації про діяльність банку, відсутність скарг клієнтів і стягнень регулятора, відповідність принципів діяльності міжнародним стандартам якості, довів досягнення фінансових результатів та дотримання принципів добросовісної конкуренції.

Для Банку Восток велика честь щорічно підтверджувати статус надійної банківської структури, яка успішно працює і постійно підвищує якість послуг, що надаються. Перемогою в номінації «Найнадійніший банк» ми підтвердили відкрите і прозоре ведення бізнесу і підвищили рівень стабільності Банку для наших потенційних клієнтів і партнерів. Це означає, що на нас завжди можна покластися, – прокоментував перемогу в номінаціі Вадим Мороховський, Голова Правління Банку Восток. 

×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie