Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Банк Восток уповноважено для впровадження програми з надання фінансової підтримки «Доступні кредити 5-7-9%»
24.04.2020

15 квітня 2020 року згідно з протоколом засідання Ради Фонду розвитку підприємництва Банку Восток надано статус уповноваженого банку за Програмою з надання фінансової державної підтримки «Доступні кредити 5-7-9%».

Метою програми є завдяки державній підтримці відкрити підприємцям доступ до кредитів для розвитку і модернізації власного бізнесу. Це сприятиме стимулюванню підприємництва, посиленню конкурентоспроможності малих підприємств, створенню нових робочих місць, зміцненню економіки. За програмою «Доступні кредити 5-7-9%» держава компенсує підприємцю частину кредитного навантаження.

Про умови отримання кредиту за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» можна дізнатись тут.

 «Мікро-, малий і середній бізнес у світовій економіці відіграє ключову роль, що, безумовно, властиво й для економіки України. Середній та малий бізнес бере участь в близько 90% видах економічної активності, концентрує понад 50% світового працевлаштування, генерує близько 40% ВВП. Очевидно, наскільки важлива його фінансова підтримка. Це і стало метою державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», до якої, розділяючи її цілі та ідеї, приєднався Банк Восток - активний учасник ринку обслуговування і кредитування суб'єктів малого підприємництва», — повідомив начальник  Департаменту продажів корпоративного бізнесу Шулла Сергій.