Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Клієнти Банку Восток зможуть безконтактно оплачувати покупки фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC
23.09.2020

Україна стала однією з перших країн світу, де Mi Smart Band 4 NFC з'явиться в продажу, а держателі карток Mastercard від Банку Восток одними з перших зможуть оцінити зручність безконтактної оплати фітнес-браслетом

Київ, Україна, 22 вересня 2020 р. – Банк Восток одним із перших в Україні надав своїм клієнтам, держателям карток Mastercard, можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Mi Smart Band 4 NFC – модифікації популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати. Інноваційний продукт є спільною розробкою глобальних технологічних компаній Xiaomi та Mastercard, і доступний ексклюзивно для держателів карток цієї платіжної системи. Запуск продукту відбувся в партнерстві з одним із найбільших маркетплейсів України АЛЛО.

Mi Smart Band 4 NFC зберіг всі переваги звичайного Mi Smart Band 4, які так полюбилися користувачам по всьому світу: кольоровий OLED-дисплей, рекордна автономність, корпус із водонепроникністю до 5 АТМ, підтримка відстеження плавання та управління музичним плеєром. А тепер до них приєднався NFC-чип, який дозволяє розраховуватись за покупки за допомогою технології безконтактної оплати Mastercard.

Щоб налаштувати безконтактну оплату, необхідно встановити на смартфон фірмовий додаток Mi Fit і додати банківську платіжну картку у відповідній вкладці (можна додати до 6 карток). Для здійснення оплати на браслеті Mi Smart Band 4 NFC необхідно перейти до меню «Картки», вибрати одну з доданих платіжних карток і піднести пристрій до термінала для оплати.

Платежі браслетом захищені технологією токенізації Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється на 16-значний токен. Дані картки зберігаються у надійно захищеному NFC-чипі, розробленому компанією NXP. Несанкціонований доступ до цієї інформації неможливий, і на випадок втрати браслета Xiaomi передбачила ряд захисних заходів, які вбережуть платіжні дані користувача від несанкціонованого доступу.

Mi Smart Band 4 NFC можна буде придбати з 23 вересня за ціною 1299 грн. на маркетплейсі allo.ua, в офлайн-магазинах АЛЛО, авторизованих Mi Store і магазинах партнерах Xiaomi в Україні.

***

Про корпорацію Xiaomi

Корпорація Xiaomi була заснована в квітні 2010 року, а її акції розміщено на головному майданчику Гонконгської фондової біржі 9 липня 2018 року (1810.HK). Xiaomi – це інтернет-компанія, основою якої є смартфони та смарт-пристрої, пов’язані платформою Internet of Things (IoT).

З однаковим акцентом на інновації та якість Xiaomi постійно прагне до високоякісного досвіду користувачів та операційної ефективності. Компанія невпинно створює дивовижні пристрої за чесними цінами, щоб кожен в світі міг насолоджуватися кращим життям завдяки інноваційним технологіям.

На сьогодні Xiaomi є четвертим за величиною брендом смартфонів у світі, компанія створила провідну споживчу платформу IoT, до якої підключено 271 мільйон смарт-пристроїв (за винятком смартфонів та ноутбуків). Продукція Xiaomi присутня на більш ніж 90 ринках світу.

У серпні 2020 року компанія вдруге потрапила до списку Fortune Global 500, посівши 422 місце, піднявшись на 46 місць порівняно з минулим роком. Xiaomi також посіла 7 місце серед інтернет-компаній у списку. У травні 2020 року компанія знову потрапила до списку Forbes Global 2000, а її рейтинг підскочив до 384-ї сходинки. Xiaomi внесено до індексів Hang Seng, Hang Seng China Enterprises Index та Hang Seng TECH Index.

За останніми новинами Xiaomi в Україні стежте на офіційних сторінках в Facebook, Instagram, на каналах Xiaomi Ukraine в TikTok, YouTube і Telegram, а також у Mi Community Україна.

Про Mastercard

Masterсard (NYSE: MA) – глобальна технологічна компанія в платіжної індустрії. Наша місія – розвивати і посилювати цифрову економіку, яка надає переваги всім і всюди через безпечні, прості, технологічні і доступні транзакції. Використовуючи захищені дані і мережі, наші партнерства й енергію, ми забезпечуємо рішення та інновації, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам і бізнесам реалізувати свій найбільший потенціал. Наша культура і все, що ми робимо всередині компанії і за її межами, визначається відповідно до коефіцієнта моральності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах і територіях і створюємо стійкий мир, який відкриває безцінні можливості для всіх www.mastercard.com

Про АЛЛО

АЛЛО – це компанія для тих, хто хоче стати краще, технологічніше, жити комфортно та сучасно. Найбільший рітейлер смартфонів і гаджетів, сучасної техніки та товарів для дому і відпочинку, від косметики та інструментів до одягу і меблів, який є маркетплейсом національного масштабу з доставкою замовлень на пошту, до будинку й у магазини в 140 містах України. Allo.ua – тицяй що хочеш!

Останні новини компанії Алло ви можете дізнатися на офіційних сторінках в Facebook, Instagram, TikTok, на нашому YouTube-каналі, в Блозі Алло і Telegram-каналі.