Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Клієнти Банку Восток зможуть безконтактно оплачувати покупки годинником SwatchPAY!
15.07.2021

Київ, 15 липня, 2021 г. – Банк Восток у співпраці з Mastercard і швейцарським брендом годинників Swatch запускають в Україні безконтактні оплати за допомогою сервісу SwatchPAY!. Відтепер держателі карток Mastercard від Банку Восток зможуть платити за покупки годинником SwatchPAY! всюди, де є безконтактний термінал: в супермаркетах, кафе, місцях для відпочинку, заправках, громадському транспорті тощо.

У годиннику SwatchPAY! використовується чип NFC, схований під циферблатом. Для оплати користувачу достатньо лише піднести годинник до безконтактного терміналу. Годинник SwatchPAY! водонепроникний на глибині до 30 метрів, а також, на відміну від смартфона, він не потребує додаткової підзарядки, що робить його ще більш універсальним і надійним інструментом для оплат.

Як платити за допомогою SwatchPAY!

  • Встановіть мобільний застосунок SwatchPAY! на ваш смартфон (доступно для iOS та Android);
  • Додайте до застосунку дані своєї платіжної картки: відскануйте її за допомогою смартфону або введіть вручну;
  • Активуйте годинник за допомогою SwatchPAY! Box в офіційному магазині Swatch або ж самостійно за допомогою смартфону з NFC на базі Android;
  • Оплачуйте покупки годинником SwatchРAY! безконтактно та легко керуйте платіжними діями в застосунку.

Сьогодні в Україні представлено 13 моделей годинників, які підтримують сервіс безконтактних оплат SwatchPAY!. Із переліком моделей можна ознайомитися на офіційному сайті Swatch. Придбати годинник можна в офіційних магазинах – на сайті swatch.ua та в магазинах мережі ZIFFERBLATT.

Сервіс SwatchPAY! працює на базі глобальної цифрової платформи токенізації Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється унікальною 16-значною комбінацією цифр чи, інакше кажучи, токеном. Токен замінює фактичні дані банківської картки під час оплати, забезпечуючи максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

***

Про Mastercard:

Mastercard – глобальна технологічна компанія в галузі платежів. Наша місія – забезпечуючи безпечні, прості, технологічні та доступні транзакції, розвивати та зміцнювати цифрову економіку, яка надає переваги усім та всюди. Використовуючи захищені дані та мережі, створюючи партнерства та спираючись на те, що надихає, ми надаємо інновації та рішення, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам та бізнесу реалізовувати їхній найбільший потенціал. Наша культура та все, що ми робимо всередині та поза межами компанії, визначається у відповідності з коефіцієнтом добропорядності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах та територіях і створюємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх.  www.mastercard.com 

О Swatch

Swatch — это культовые часы, которые спасли швейцарскую часовую индустрию благодаря их основателю – мечтателю Николасу Хайеку. Красочные, весёлые, громкие, яркие и всегда по-разному переосмысленные. Часы сделаны в Швейцарии, но благодаря промышленному производству и всего 51 детали, доступны по демократичной цене. С тех пор, как в марте 1983 года родились «вторые часы», Swatch за очень короткое время стал одним из самых известных брендов в мире — и при этом оставался верным себе. В среднем новый дизайн Swatch создаётся раз в полтора дня, дожидаясь выхода как части ежемесячного выпуска или в качестве Специальной Коллекции.

Swatch, известный революционными концепциями, креативными моделями и удовольствием от провокаций, любит удивлять свою аудиторию. Часы Swatch — популярное полотно для художников, работающих в самых разных стилях, и, вполне возможно, крупнейшая в мире художественная галерея на запястье. Swatch Art Peace Hotel в Шанхае предлагает (художественную) свободу художникам-резидентам со всего мира. Но будьте осторожны — Swatch вызывает зависимость: клуб любителей Swatch насчитывает несколько сотен тысяч членов.

 

Про Swatch

Swatch – це культовий годинник, який врятував швейцарську годинникову індустрію завдяки його засновнику – мрійнику Ніколасу Хайєк. Барвисті, веселі, гучні, яскраві і завжди по-різному переосмислені. Годинники вироблені в Швейцарії, але завдяки промисловому виробництву і всього 51 деталі, є доступними за демократичною ціною. Від березня 1983 року, коли народився «другий годинник», Swatch за дуже короткий час став одним із найвідоміших брендів у світі – і водночас залишався вірним собі. В середньому новий дизайн Swatch створюється раз на півтора дні, чекаючи свого виходу як частини щомісячного випуску або в якості Спеціальної Колекції.

Swatch, відомий революційними концепціями, креативними моделями і потягом до провокацій, любить дивувати свою аудиторію. Годинники Swatch – популярне полотно для художників, що працюють в різноманітних стилях, і, цілком можливо, найбільша в світі художня галерея на зап'ясті. Swatch Art Peace Hotel в Шанхаї пропонує (художню) свободу художникам-резидентам з усього світу. Але будьте обережні – Swatch викликає залежність: клуб любителів Swatch налічує кілька сотень тисяч членів.

×
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше користуватися сайтом