Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Банк Восток традиційно виступить спонсором фестивалю «Золоті скрипки Одеси»
09.09.2021

З 12 по 18 вересня 2021 року в Одесі пройде VII Міжнародний фестиваль концертів музикантів світового рівня, творчих зустрічей і майстер-класів провідних майстрів сцени – «Золоті скрипки Одеси».

Фестиваль проходить в Одесі щорічно за підтримки Банку Восток і міськради. У минулому році через карантинні обмеження довелося відмовитися від ряду виступів, оскільки на фестиваль не змогли приїхати учасники з інших країн, але в цьому році організатори підготували масштабну програму.

Урочиста церемонія відкриття фестивалю відбудеться 12 вересня в Літньому театрі в Міському саду. На сцені виступлять солісти та симфонічні оркестри, а також всесвітньо відомий ансамбль солістів «Яношка-Стайл» (Австрія), народна артистка України Богдана Півненко та учні професора Дори Шварцберг (Австрія). Крім цього, відкриття фестивалю супроводжуватимуть виступи музичних колективів та солістів на різних локаціях в Міському саду і на Дерибасівській.

13-14 вересня в Одеському державному музичному ліцеї імені професора П.С. Столярського пройдуть концерти учнів класу скрипки професора Богдани Півненко та професора Дори Шварцберг, а також майстер-класи провідних майстрів світової сцени.

Любителі музики зможуть відвідати концерти за участю камерного оркестру Одеської філармонії «Скрипкові прем'єри» (15 вересня) і Національного одеського філармонічного оркестру під керуванням народного артиста України Хобарта Ерла (16 вересня).

17 вересня запланований концерт «Скрипкові фантазії» від професора Максима Федотова і Галини Федотової, який буде представлений в музеї КП «Одесміськелектротранс».

Завершиться фестіваль 18 вересня концертом, присвяченим 150-річчю Петра Столярського та 90-річчя знаменитого одеського скрипаля, лауреата міжнародних конкурсів, єдиного нині живого учня Столярського, професора Едуарда Грача. У концерті прозвучать віртуозні твори для скрипки з оркестром у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, а також симфонічного оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету.

Банк Восток щасливий зустрічати та підтримувати улюблений музичний фестиваль «Золоті скрипки Одеси» вже в сьоме. Це говорить про те, що з кожним роком до цього заходу бажають приєднатися все більше справжніх поціновувачів класичної музики.

×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie