Будь ласка, переверніть
пристрій вертикально
Банк Восток доєднався до великого збору для ЗСУ, який організував Odesa Business Club
16.01.2024

Банк Восток доєднався до великого збору для ЗСУ – було виділено 5 млн грн. Організатором та ініціатором збору став Odesa Business Club.
 
Силами 34 компаній, очільники яких є учасниками Odesa Business Club, було зібрано на підтримку військових 51,09 млн грн. Кошти підуть на подальшу закупівлю дистанційних бойових станцій виробництва Євросоюзу та M2 Browning до них, а також інтеграцію обладнання з гусеничними платформами, логістику та навчання інженерів і операторів, які безпосередньо працюватимуть з цим обладнанням.

Зазначається, що ця закупівля допоможе захисникам вражати різноманітні ворожі цілі та відбивати атаки дронами, від яких наразі так потерпають українські міста.

«Всі члени нашого клубу допомагають армії, адже це сьогодні — головне завдання. Даний збір показав, як бізнес вміє об’єднуватися навколо спільної мети в складний час. Крім внеску в економіку та волонтерства за гуманітарними напрямами, вважаю вкрай важливим підтримувати наших військових всіма можливими способами. Вдячний учасникам збору за згуртованість та вклад кожного на шляху до спільної Перемоги», — повідомив Вадим Мороховський, Голова Правління Банку Восток та співголова Odesa Business Club.

Нагадаємо, що Odesa Business Club — це спільнота представників середнього та великого бізнесу, яких об’єднують спільні цінності та стратегічне бачення сталого розвитку Одеси. Бізнесклуб ініціює та підтримує соціально перетворювальні проєкти: завдяки зусиллям його членів історичний центр Одеси увійшов до списку ЮНЕСКО; реалізовано проєкт «Офіс інтеграції ВПО», що допомагає в працевлаштуванні та інтеграції переселенцям; клуб також бере участь у програмах повоєнної відбудови Одещини.

Банк Восток щасливий мати можливість бути причетним до наближення Перемоги України! 

×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie