Будь ласка, переверніть
пристрій вертикально
Отримано статус Гаранта для надання банківських гарантій щодо забезпечення митних платежів
23.01.2024

22.12.2023 року Банк Восток отримав статус Гаранта для забезпечення виконання обов'язку зі сплати митних платежів перед митними органами України та був внесений до Реєстру гарантів, який розміщено на офіційному вебсайті Державної митної служби України.

Згідно з Митним кодексом України, ввезення або переміщення територією України транзитом більшості товарів потребує сплати або надання забезпечення сплати митним органам митних платежів. Найбільш зручним способом забезпечення сплати таких платежів є банківська гарантія, отримати яку пропонує Банк Восток. 

Нова послуга стане у пригоді клієнтам банку, будь-яким українським компаніям, які займаються зовнішньоекономічними операціями та на яких може покладатися обов'язок зі сплати митних платежів відповідно до Митного кодексу України. Гарантуванню підлягає сплата митних платежів при ввезенні на митну територію України та/або переміщенні територією України транзитом товарів, транспортних засобів комерційного призначення, під час перебування товарів під митним контролем або декларування товарів у митні режими (імпорт, транзит, реекспорт/реімпорт, тимчасове ввезення/вивезення тощо), що передбачають сплату митних платежів.

Найбільшою перевагою забезпечення сплати митних платежів шляхом надання банківської гарантії є відсутність необхідності для бізнесу залучати власні обігові або кредитні кошти для розміщення у відповідний митний режим товару, що ввозиться на територію України. 

Банк Восток приділяє значну увагу підтримці зовнішньоекономічної діяльності своїх клієнтів, пропонуючи кращі фінансові рішення та власну експертизу з урахуванням особливостей кожного проєкту та специфіки запиту бізнесу. 

Детальніше за посиланням.

×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie