Будь ласка, переверніть
пристрій вертикально
Банк Восток отримав нагороду в номінації «Об’єднані мистецтвом» за підтримку міжнародного культурного центру UNION
28.05.2024

Банк Восток є надійним партнером міжнародного культурного центру UNION і з моменту його існування підтримує проєктну діяльність центру задля розвитку і процвітання української культури та мистецтва.

Банк Восток стабільно і невпинно підтримує нашу армію, але так само ми глибоко переконані, що сьогодні, у час повномасштабної війни, не менш важливо підтримувати й українську культуру, традиції, аби не забувати про нашу самоідентифікацію. Адже саме мистецтво є тим світлом, яке допомагає покращувати емоційний стан, наповнює простір новими сенсами і відіграє важливу роль у підтримці економіки країни.

UNION – це міжнародний культурний центр, відкритий у травні 2023 року, який об’єднує музей, галерею, конференц-зали, лекторій, експо-простір та івент-хол в історичній будівлі 1902 року в центрі Одеси.

Головна місія UNION – пізнання культурного різноманіття, закріплення взаємодії між людьми задля єдності та підтримки миру. За цей рік у центрі вже відбулося понад 300 подій: концерти, виставки, лекції, арт-вечори, кіноклуби, фестивалі та конференції. Пройшло близько 35 виставок сучасного мистецтва: живопис, графіка, скульптура. У галереях було експоновано понад 5 000 картин та скульптур: Альбін Гавдзинський, Микола Степанов, «Худграф. 60 років», Віталій Алікберов. Пролунало безліч концертів класичної музики та сучасних українських виконавців: ADAM, Андрій Показ, «Одеська Камерата», Lely45, Kadnay і багато інших артистів. 

Для Банку Восток велика честь отримати нагороду в номінації «Об’єднані мистецтвом» і бути причетним до збереження та популяризації нашої культурної спадщини, яка з кожним днем стає тільки більшою.

×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie