Будь ласка, переверніть
пристрій вертикально
Платіжні інструменти

E-Invoicing — електронний рахунок, в sms, на e-mail, в месенджер або будь-яким зручним способом.
Платник переходить за посиланням, вводить реквізити своєї банківської картки та оплачує покупку.
A2C / C2A / P2P перекази — переказ коштів із картки на картку, з картки на рахунок і з оплати на картку. Легка інтеграція з API та готові рішення в особистому кабінеті. Зручні виплати на картку для повернення грошей клієнтам, масові виплати винагород, платежі електронним урядом, оплата штрафу та багато іншого.
Платіжний QR — cтворення платіжних QR-кодів для оплати онлайн або офлайн. Зручний спосіб оплати як на паперових рахунках, так і в офлайн торгових точках — таксі, столики в ресторані, торгові базари тощо.
Преавторизація — якщо клієнт бажає забронювати номер або взяти авто напрокат, можна заблокувати і списувати суму на карті. Корисно для готелів і сервісів прокату.

Методи оплати

Будь-якою карткою українських або міжнародних банків платіжних систем

Google Pay, Apple Pay, BVR Pay, Visa, MasterCard, Простір

Тарифи
Платіжне рішення

Підтримка підключення за допомогою Платіжних модулів CMS:

  • WordPress
  • Magento
  • Joomla!
  • Opencart
  • PrestaShop

Сторінка оплати – це сторінка, на якій покупець вводить реквізити своєї картки в корпоративних кольорах і логотип продавця. Це позитивно позначиться на купівельній спроможності клієнта і полегшить процес покупки

Демо магазин з інтегрованою платіжною сторінкою

У Банк Восток є демо магазин для демонстрації платіжної сторінки.

Детальніше
×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie