Будь ласка, переверніть
пристрій вертикально
Захист 3-D Secure
Технологія 3-D Secure (Mastercard SecureCode або Verified by Visa) потрібна кожному, хто хоче убезпечити себе від несанкціонованих операцій в інтернеті.

3-D Secure дозволяє Банку ідентифікувати власника картки при проведенні операції онлайн.

Послуга 3-D Secure

Підключіть послугу 3-D Secure (Mastercard SecureCode або Verified by Visa), і ми захистимо Вашу картку при розрахунках в Інтернеті.

З технологією 3-D Secure ми підтверджуємо, що саме Ви зараз розраховуєтесь карткою, і не допускаємо шахраям зробити це замість Вас.

Як працює 3-D Secure

01

Коли Ви розраховуєтесь в інтернеті, Ви вводите дані своєї картки.

02

Ми надсилаємо Вам в sms одноразовий пароль.

03

Ви вводите пароль на окремій захищеній сторінці, щоб завершити покупку.


Щоб захист спрацював, сайт продавця повинен підтримувати технологію Mastercard SecureCode або Verified by Visa.

Якщо не підтримує, то Ви здійснете оплату покупки без одноразового пароля. На таких сайтах, за правилами Visa і Mastercard, відповідальність за шахрайство з Вашою карткою буде нести продавець.

Як підключити 3-D Secure
Варіант 1
У відділенні Банку, коли оформляєте картку, назвіть менеджеру номер мобільного телефону, на який хочете отримувати sms з секретним кодом.
Варіант 2
Зателефонуйте в контакт-центр за телефоном 0 800 30 70 10, скажіть номер картки Visa або Mastercard і номер мобільного, на який зареєстрована карта.

×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie