Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Послуги депозитарної установи
  • Безкоштовно обслуговуємо рахунок без цінних паперів на них.
  • Безкоштовно надсилаємо електронні повідомлення для власників цінних паперів від емітентів.
  • Не беремо абонплату.

Тарифи та документи
Тарифи депозитарної установи - для резидентів (фізичні особи) Публічна частина Договору про обслуговування рахунку у цінних паперах публічного акціонерного товариства «БАНК ВОСТОК» Положення про депозитарну діяльність депозитарної установи ПАТ «БАНК ВОСТОК»
Тарифи депозитарної установи - для нерезидентів Заява-Договір про надання послуги по відкриттю та обслуговуванню рахунку у цінних паперах Інформація для Депонентів згідно частини другої Статті 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання»
Тарифи на обслуговування іноземних цінних паперів Забезпечення ліцензіатом доступу до приміщення та доступність фінансових послуг інвалідам та маломобільним групам населення

Шановні Депоненти!
Звертаємо Вашу увагу, що з 01.09.2020 року змінюються тарифи на депозитарні послуги депозитарної установи ПАТ «БАНК ВОСТОК» юридичним та фізичним особам-резидентам. В зв’язку із попитом на іноземні цінні папери, окремо вводяться тарифи на обслуговування іноземних цінних паперів.

Контакти
Телефон:
+38 0562 333-452,
+38 067 901-10-05 (Дніпро),
+38 050 982-46-80 (Одеса)
×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie