Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Банк Восток обслуговує представників галузі освіти в Одесі
01.10.2019

Цього року Банк Восток почав обслуговувати заробітні проекти працівників галузі освіти. Картками Банку Восток користуються працівники більшості одеських закладів освіти. Але Банк Восток не лише обслуговує викладачів, але і дарує їм цінні подарунки. Такі акції створені, аби виразити вдячність та повагу до представників однієї із найважчих професій у світі.

«Ми дуже раді, що Банк Восток в цьому році став обслуговувати одеських вчителів і викладачів. Крім постійної, якісної роботи, яку ми надаємо всім нашим клієнтам, ми вирішили що вчителі, які вчать наших дітей, заслуговують більшого. Для нас це щастя – приносити радість нашим вчителям», – повідомив Вадим Мороховський, Голова Правління Банку Восток.

30 одеських вчителів вже отримали подарунки від Банку Восток: мультиварки, електронні книги, блендери, електрочайники. Переможців акції обирали незалежним чином, за допомоги комп'ютерного алгоритму.Щоб прийняти участь в акції, викладачам достатньо було розрахуватися карткою на суму від 100 грн.

«Мені шалено приємно. Таке вперше відбулося в моєму житті! У мене ніяких проблем з карткою Банку Восток не виникає, якщо треба щось, завжди звертаюся до відділення банку, допомагають вирішити всі питання», –  радіє Вікторія Кульова, переможниця акції.

Такі заходи від Банку Восток стануть традиційними, і вже 6 жовтня в Одеській філармонії відбудеться святковий концерт під керівництвом Хобарта Ерла, присвячений Дню Вчителя.