Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Банк Восток допомагає в боротьбі з коронавірусом
03.04.2020

Ми вважаємо, що в непростий час для нашої країни, бізнес має бути соціально активним та докладати зусиль у боротьбі з пандемією. Протягом всього періоду карантину Банк Восток виділяє фінанси на життєво необхідне обладнання та забезпечує медиків засобами захисту та іншими потрібними під час карантину речами.

Що ми вже зробили

• Відремонтували 2 апарати ШВЛ

Відтепер апарати працюють та можуть врятувати життя багатьох людей.

• Придбали 2 апарати ШВЛ SV300

Hовітні апарати експертного класу для штучної вентеляції легенів, що використовуються для пацієнтів різних вікових груп. Мають повний набір режимів штучної вентиляції легенів та розширено контролюють життєво важливі функції пацієнтів.

Апарати передано в Одеську міську інфекційну клінічну лікарню та Одеську обласну клінічну лікарню.

• Надали 1 млн грн для допомоги через фонди

Гроші надано фондам, що допомагають в боротьбі з пандемією, серед них - Міжнародний комітет Червоного Хреста і Благодійний Фонд «Корпорація монстрів».

• Придбали тести для виявлення коронавірусу

Вірусологічної лабораторії ГУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» надано набір реагентів, що допоможуть зробити 100 PCR-тестів, набір для виділення РНК вірусів Genekam.

На цьому допомога Банку Восток не припиняється, ми і надалі будемо допомагати українцям боротися із труднощами, об'єднувати зусилля з різними фондами і мобілізувати ресурси.

×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie