Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Банк Восток взяв участь у церемонії нагородження переможців «Національного морського рейтингу України»
14.09.2020

10 вересня в Одесі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 13-го «Національного морського рейтингу України» за підсумками роботи водного транспорту в 2019 році.

У церемонії взяли участь понад 250 найкращих фахівців в області портової перевалки вантажів, контейнерної логістики, експедирування вантажів та морського агентування.

Серед клієнтів Банку Восток є багато представників транспортних компаній, операторів терміналів, лінійних агентів, експедиторів, та інших працівників галузі. Тому церемонія нагородження переможців «Національного морського рейтингу України» стала для банку чудовою нагодою поспілкуватися з потенційними і вже діючими клієнтами, докладніше дізнатися про їхні потреби та запропонувати найвигідніші та найзручніші форми співпраці.

«Однією з основних переваг Банку Восток – є той факт, що клієнти морської галузі є для нас зрозумілими і стратегічними. Ми знаємо їхні потреби, у нас великий досвід роботи з представниками даної сфери, і тому ми здатні приймати рішення швидше, ніж інші банки. При цьому, зберігаючи високу якість роботи і гнучкий підхід до кожного клієнта, ми також зберігаємо конкурентоспроможну вартість обслуговування», — повідомив начальник Управління спеціальних проектів корпоративного бізнесу Дубровін Олександр.