Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
За підтримки Банку Восток в Одесі вперше відбулися «Архітектурні Сезони»
01.07.2021

26 червня в Одеській національній науковій бібліотеці пройшов перший масштабний міжнародний захід «Архітектурні Сезони», присвячений питанням архітектури, дизайну і урбаністики.

В рамках «Архітектурних Сезонів» своїм досвідом обмінялися більше 150 кращих українських і європейських архітектурних бюро, лідерів галузі з усього світу, а також представників бізнесу, муніципальних і обласних властей.

Головною темою заходу стало обговорення стратегії розвитку архітектури у великих містах зі своєю історією, і концепції створення проектів, які вписуються в архітектурний контекст міста, підкреслюючи автентичність обраного місця.

Ще однією подією «Архітектурних Сезонів» стала унікальна виставка раритетних книг 19-20 століття про архітектуру і дизайн, декілька з яких збереглися в одиничному екземплярі.

Надалі, організатори планують проводити «Архітектурні Сезони» щорічно протягом 3-5 днів, і доповнити їх тематичними виставками, майстер-класами, панельними дискусіями і розглядом кращих кейсів від світових архітекторів.

Також в рамках «Архітектурних Сезонів» планується проведення конкурсу значущих соціально-культурних проектів в Одесі. Краща концепція отримає 100 тисяч гривень в якості гранту і матиме всі шанси бути реалізованою.

Банк Восток виступив генеральним партнером заходу.

«Ми всі любимо Одесу. Голос Одеси – це Ойстрах, Ріхтер. Слова Одеси – це великі художники, які народилися тут. Краса Одеси – це архітектура, яку дали Бернардацці, Мінкус, і в наш час Каркашадзе. Без архітектури не буде слави Одеси. Без урбаністики не буде розвитку міста. «Архітектурні Сезони» – найважливіша подія, тому що без сучасної архітектури неможливе життя нашого міста. Можна і потрібно виховувати своїх архітекторів. І бізнес, і влада дасть можливість створити нову Одесу. Оскільки сьогодні багато будинків не відповідають стилю міста. Найважливішим завданням є – змінити цю тенденцію. Дякую всім професіоналам», – сказав Голова Правління Банку Восток Вадим Мороховський.

×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie