Будь ласка, переверніть
телефон вертикально
Банк Восток підтримав зйомки українського фільму «Ілюзія Контролю»
09.11.2021

Банк Восток вже багато років бере активну участь у розвитку культурної діяльності та підтримує знакові культурні події України, у тому числі й створення українських фільмів. Цього року за фінансової підтримки банку на екрани вийде фільм «Ілюзія Контролю».

Фільм створено режисером Владеком Занковським, у співпраці світових та вітчизняних майстрів України, Великобританії та Німеччини. Фільм розповість нам історію головного героя Віктора, котрий допомагає впливовим людям вирішувати складні фінансові питання. Але якось виявляє, що його життя з дитинства повністю контролюється групою невідомих людей. Намагаючись з'ясувати, хто стоїть за цим, Віктору важко розпізнати технологію впливу на свідомість сучасної людини.

Головні ролі виконали: Олег Фендюра, Тетяна Коновалова, Валерій Басель, Олег Симоненко, Олександр Половець, Юра Чуланов, Дмитро Бон, Микита Шумський, Андрій Шабанов, Олександра Рославцева та багато інших.

«Фільм «Ілюзія Контролю» – це експеримент, у ході якого історія, яка почалася в 90-х і відбувається в наш час, була знята завдяки великій жадобі творчої реалізації та свободи, які режисер Владек Занковскі побачив в Україні. Фільм допоможе переосмислити, що сталося з нами протягом останніх 30 років, і з нового боку подивитися на майбутнє. Так само побачити, як, використовуючи переваги України, можна створити гідний фільм. Коли фільм був практично знятий, і потрібно було зробити постпродакшн, а ресурсів на це зовсім не було, на допомогу прийшов Банк Восток, завдяки чому ми зможемо вже 11 листопада побачити картину в кінотеатрах», – розповів продюсер фільму Ігор Роздорожний.

Нагадаємо, раніше Банк Восток виступив генеральним партнером художніх виставок у Музеї сучасного мистецтва Одеси, міжнародних музичних фестивалів «Золоті скрипки Одеси» та «BLACK SEA MUSIC FEST», прем'єр безлічі спектаклів та концертів.

«Ми живемо у дивовижний час, коли активно зароджується історія сучасного українського кіномистецтва, і ми пишаємося, що можемо бути причетними до цього. Банк Восток завжди з радістю підтримує реалізацію грандіозних та сміливих ідей українських митців, особливо спрямованих на розкриття потенціалу нашої індустрії кіно», – повідомив Голова Правління Банку Восток Вадим Мороховський.

Банк Восток вітає всіх кіноманів і тих, хто в умовах сучасності створює нову історію кіномистецтва, та запрошує Вас до перегляду фільму вже з 11 листопада у всіх кінотеатрах країни.

×
Ми використовуємо файли cookie. Натискаючи «Ок», Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності, а також на розміщення або використання всіх файлів cookie