Нещодавно Банк Восток взяв участь у продуктивній зустрічі з представниками Агенції регіонального розвитку Одеської області, на якій обговорювалась співпраця в питаннях посилення розвитку підприємництва, економічної освіти в школах та підтримки культури. Зокрема, обговорювали навчання фінансовій грамотності в школах Одеси, розвиток ветеранського бізнесу та грантових програм для бізнесу.
Агенція регіонального розвитку Одеської області – це неприбуткова та небюджетна установа, створена на засадах партнерства між державним, приватним і громадським секторами з метою ефективної реалізації державної регіональної політики. Агенція отримує інституційну підтримку від Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, який впроваджується за сприяння Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва компанією NIRAS Sweden AB.
АРРОО реалізовує проєкти, націлені на програму відновлення та відбудови України. Партнерство з міжнародним і вітчизняним бізнесом, науковцями допомагає розвивати нові можливості для місцевих підприємців, підвищувати їх конкурентоспроможність та сприяти залученню інвестицій у регіон.
Банк Восток бачить у своєму стратегічному розвитку зміцнення економіки країни і готовий надавати всебічну підтримку в створенні нових можливостей для місцевих підприємців, збільшенні робочих місць, підвищенні їх конкурентоспроможності.