Please turn over
phone vertically
Звернення громадян

Звертайтесь до банку за будь-якими питаннями, що стосуються діяльності банку: 

1. Усно з дотриманням рекомендацій, наведених нижче:

  • за телефонами цілодобового Контакт-центру 0 800 30 70 10 (безкоштовно для дзвінків по Україні 24/7/365) або +38 044 393 70 10 (для дзвінків по Україні та з-за кордону — за тарифами Вашого оператора зв’язку) 

2. Засобами електронного зв’язку:

3. Письмово — скористайтесь формою письмового звернення:

  • надішліть листа на адресу вул. Курсантська, 24, м. Дніпро, 49051
  • особисто або через уповноважену на це іншу особу залиште письмове звернення у будь-якому відділенні Банку Восток

Для отримання відповіді за усним зверненням Вам необхідно:

  1. Повідомити ідентифікаційні дані (згідно Правил надання банківських продуктів та послуг фізичним особам в ПАТ «БАНК ВОСТОК»)
  2. Викласти суть порушеного питання
  3. Якщо звернення не було вирішено безпосередньо під час дзвінка — запитати в оператора номер зареєстрованого звернення та очікувати зворотного зв’язку

Ви маєте право на звернення до Національного банку щодо вирішення порушених у зверненнях питань, включаючи випадки, якщо банк не надав відповідь на звернення в установлений законодавством України термін для розгляду звернень або отримана відповідь Вас не задовільнила.

Розділ Звернення громадян офіційного Інтернетпредставництва Національного банку.

Інструкція про організацію розгляду звернень та особистого прийому громадян у Національному банку України, затверджена Постановою Правління Національного банку України від 01.03.2018 № 18.

Подання звернення до банку або до Національного банку не позбавляє Вас права на звернення до суду відповідно до законодавства України за захистом Ваших прав та інтересів.

Передбачена відповідальність посадових осіб банку за:

  • відмову в прийнятті та розгляді звернення
  • порушення терміну розгляду звернення
  • інші порушення Вашого права на звернення згідно із законодавством України

Термін розгляду звернення — не більше одного місяця з дня його надходження. Загальний термін розгляду звернення (у разі його подовження, якщо в місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати сорока пʼяти днів.